Кавадарци: ул.Пано Мударов бр.8, 1430 Кавадарци
Тел: 043 400 305; 400 306; Факс: 043 412 306
моб: 071 250 252; 071 250 253; 070 218 080
почетна
 
 
 

E-MAIL Вести
Внесете ја вашата емаил адреса:
 
се наоѓате во:  Прва страницаЛето 2013

Неа Потидеа

ВИЛА ЛИТЕА

Неа Потидеа е на 70 км од Солун. Интересна атракција  е каналот кој минува низ селото и изгледа како  'ракав' од копното. Така Неа Потидеа  лежи на два брега. Има широка и песочна плажа со постепено влегување во море.

ТЕРМИН

НОЌИ

LITHEA HOUSE     1/2STD

со превоз / наем

LITHEA HOUSE

1/3 STD

со превоз / наем

LITHEA HOUSE

1/4 APP

со превоз / наем

17.05-24.05.13

7*

60 / 100

70 / 120

80 / 160

24.05-31.05.13

7*

70 / 120

80 / 140

90 / 180

31.05-07.06.13

7*

80 / 140

90 / 160

100 / 200

07.06-14.06.13

7*

90 / 160

100 / 180

110 / 220

14.06-21.06.13

7*

100 / 180

110 / 200

120 / 240

21.06-28.06.13

7*

110 / 200

120 / 220

140 / 280

28.06-05.07.13

7

240

270

310

05.07-12.07.13

7

260

290

330

12.07-19.07.13

7

280

310

350

19.07-26.07.13

7

300

330

370

26.07-02.08.13

7

300

330

370

02.08-09.08.13

7

300

330

370

09.08-16.08.13

7

280

310

350

16.08-23.08.13

7

260

290

330

23.08-30.08.13

7

240

270

310

30.08-06.09.13

7*

110 / 200

120 / 220

140 / 280

06.09-13.09.13

7*

90 / 160

100 / 180

110 / 220

13.09-20.09.13

7*

80 / 140

90 / 160

100 / 180

20.09-27.09.13

7*

60 / 100

70 / 120

80 / 140

НАПОМЕНА: цените со превоз се однесуваат по лице за 7 ноќевања. Цените за наем се по студио /  апартман за 7 ноќевања.
Вилата LITHEA HOUSE се наоѓа на сама плажа и располага со 1/2+1 студијаи четворокреветни апартмани сокомплетно опремена кујна, купатило. тераса, ТВ и клима уред. Во цената е вклучено користење на клима уредот. За секој апартман следува еден чадор и две лежалки за на плажа.
1/5 апп – доплата за петто легло 5 евра на ден!!!
НАПОМЕНА:          
- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.   
- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.     
- Во трокреветно студио две лица плаќаат полн износ, третото лице се сместува бесплатно, и плаќа само за превоз.
- Во четворокреветен и дуплекс апартман (ИПОКАМПОС, МАРИЈА И АРИС) две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лице се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз.
- Сместувањето во студијата / апартманите е после 14.00 часот, а напуштање на истите е последниот ден до 09.00 часот по локално време.